Geç

Etkinlik

Ekran Görüntüsü Etkinliği

Evet maceracılar havalar soğumaya başladı, ve bizlerde içinizi ısıtacak hediyelerle yeni bir etkinlik ile karşınızdayız.

Resimler sayfa gönderisinin yorum kısmına eklenecektir, Ctrl+X kullanmayı unutmayın! Katılım zamanı: 20 Kasım ve 30 Kasım 2019 tarihleri arasında.

Etkinliğe Gir

Seviye Altın/Elmas Etkinliği

Merhaba Maceracılar! Neredeyse 1,5 aylık süreç içerisinde birbirimize destek olduk. Ve destek olmaya devam ediyoruz. En başından amacımızın para olmadığını, bu oyunu oynayan güzel bir kitle olduğunu ve bu kitleyi tek çatı altında toplama amacımızı anlattık. Bize sunmuş olduğunuz destek için teşekkür ediyoruz. Ciddi oyuncu kadrosu ile yolumuza devam ediyoruz.

Farkına vardığımız şey oyuncularımızın bizi yolda bırakmadığı ve bizimde onlara destek olmak amacıyla bir karşılık vermemiz gerektiğidir. Son günlerde yapılan etkinliklere yapılan kalabalık katılım adına ve tekrardan başlamayı düşünen oyuncular için etkinliklerin devam edeceğini belirtmek isteriz. Şimdi yapacağımız etkinlik yine oyuncularımıza ve yeni başlayan oyunculara yönelik olacaktır;

Etkinliğe Gir

Zindan Etkinliği

Merhaba Maceracılar! Kötülük tüm taborea'da yayılıyor ve şehirleri tehdit ediyor bu duruma kayıtsız kalmayıp onları kendi merkezlerinde zayıflatacağız.

Zindan etkinliği Tepegözün Sığınağı, Buzcüce Krallığının Harabeleri, Kalin Tapınağı ve Ganimet Yığınını kapsamaktadır bu zindanı veya zindanları başarıyla tamamlayan oyuncular bize destek bölümünden kestiklerini belirten bir görsel paylaşmalıdır. Bol şanslar.

Etkinliğe Gir

Seviye Etkinliği

Merhaba maceracılar! Runes of Magic Relaoded Bölüm: I Sunucumuz açıldı ve etkinliklere hemen başlayalım Taborea da ilk 52. Seviyeye ulaşan 5 kişiye Silah hediye edilecektir.

Bu etkinlik sona ermiştir kazananları görmek için içeriye gel.

Etkinliğe Gir

Seviye Etkinliği

Merhaba maceracılar! Runes of Magic Relaoded Bölüm: I Sunucumuz için standart x2 EXP YP EŞYA DÜŞME ORANI belirlenmiştir

İleride çift exp yp eşya düşme etkinliği olduğunda x4 şekline gelecektir. İyi oyunlar dileriz.

Sunucu Etkinliği