Geç

Reloaded Team

Admin

Seviye Altın/Elmas Etkinliği
Merhaba Maceracılar! Neredeyse 1,5 aylık süreç içerisinde birbirimize destek olduk. Ve destek olmaya devam ediyoruz. En başından amacımızın para olmadığını, bu oyunu oynayan güzel bir kitle olduğunu ve bu kitleyi tek çatı altında toplama amacımızı anlattık. Bize sunmuş olduğunuz destek için teşekkür ediyoruz. Ciddi oyuncu kadrosu ile yolumuza devam ediyoruz.

Farkına vardığımız şey oyuncularımızın bizi yolda bırakmadığı ve bizimde onlara destek olmak amacıyla bir karşılık vermemiz gerektiğidir. Son günlerde yapılan etkinliklere yapılan kalabalık katılım adına ve tekrardan başlamayı düşünen oyuncular için etkinliklerin devam edeceğini belirtmek isteriz. Şimdi yapacağımız etkinlik yine oyuncularımıza ve yeni başlayan oyunculara yönelik olacaktır;

52 seviye sınırına ulaşmış, ve ulaşacak olan her oyuncuya tekrardan 250.000 altın ve 10.000 elmas hediye edilecek!

Bunların yanı sıra düzenli olarak çarşıyı takip ettiğinizde sınırlı sayıda ve sürekli değişik eşyalarla yapılacak olan sınırlı süreli promosyonlar olacaktır.

Katılım sağlayan ve sağlayacak olan arkadaşlar için kurallarımızı belirtelim; - Daha öncesinde ön kayıt ödülü alan arkadaşlar ek olarak ödülleri alacaktır. - Her oyuncu bu etkinlikten yalnızca 1 defaya mahsus faydalanabilecektir. IP ve Mac adresi kontrol edilerek elmas teslim edilecektir. - Bu konuda aynı evden aynı bilgisayardan oynayan birden fazla oyuncu faydalanamayacaktır. Daha öncesinde yapılan etkinlikte bu durumun suistimal edildiği gözlemlenmiştir. - Aktarım için 52 seviyeye ulaşan her oyuncunun postasına elmaslar sistem tarafından gönderilecektir. Oynayan oynamayan destek çıkan karşı duran ayırmaksızın tam gaz devam ediyoruz!


52. Seviyeye ulaşmış olan tüm maceracıların posta kutularına gönderilecektir.

Oyunda görüşmek üzere, iyi oyunlar.

Geri Dön